Zamówienia realizujemy na bieżąco

Komplet pościeli - jaki kolor najlepszy ? 0
Komplet pościeli - jaki kolor najlepszy ?

Sypialnia jest miejscem odpoczynku oraz relaksu. Dobry sen to wypoczęty człowiek i dobrze funkcjonujący organizm. Kolor naszej sypialni jak i pościeli ma na to również spory wpływ. Podczas wyboru powinniśmy zadać sobie pytanie jak chcemy się czuć zasypiając?

Każdy człowiek ma inne preferencje oraz wymagania w kwestii pościeli. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek które pomogą Ci wybrać odpowiedni kolor który zaspokoi twoje potrzeby. 

czytaj całość »
Jaka narzuta na łóżko? 0
Jaka narzuta na łóżko?

Aranżując sypialnię szczególną uwagę zwracamy na łóżko, które jest bohaterem każdej sypialni. Dbając o jego wygląd należy dobrać odpowiednią narzutę, dopasowaną do stylu wnętrza i jego kolorystyki. Pełnić będzie ona funkcję praktyczną jak i estetyczną. Jakimi więc czynnikami się kierować przy wyborze narzuty i jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

czytaj całość »
Jaką kołdrę wybrać, aby się dobrze wyspać ? 0
18.jpg Nie sposób wyobrazić sobie komfortowy sen bez okrycia jakim jest kołdra. Odpowiednio dobrana kołdra zapewni nam zdrowy i spokojny sen. To ona w dużej mierze odpowiada za jakość naszego snu. Decydując się na zakup kołdry powinniśmy wziąć pod uwagę to jakie zadanie ma spełniać, kluczową kwestią będzie poziom ciepła a jednocześnie dobra jej przepuszczalność.
czytaj całość »
Jakie wypełnienie poduszki do spania ? 0
16.jpg Wybór poduszki do spania nie powinien być przypadkowy. Poduszka nie tylko poprawia komfort snu ale stanowi podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa. Źle dobrana może powodować niechciane dla nas skutki, takie jak np. ból karku. Za to odpowiednio dobrana sprawi że Twój wypoczynek będzie wartościowy a w komfort swojego snu warto zainwestować.
czytaj całość »
Prześcieradło - jak dobrać ? 0
14.jpg

Trudno sobie wyobrazić łóżko bez prześcieradła, jest jego nieodzownym elementem ale właśnie, do czego one właściwie służy ? Odpowiedź jest dosyć prosta, przede wszystkim chroni powierzchnie łózka np. materac przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Podczas snu gubimy martwy naskórek, włosy ponadto pocimy się co negatywnie wpływa na higienę naszego snu. Jest więc nie tylko przyjemną w dotyku tkaniną na której śpimy. 

czytaj całość »
Pościel - jak często ją zmieniać ? 0
12.jpg Na pytanie kiedy i jak często zmienić pościel, może pojawić się wiele odpowiedzi. Ważne jest, aby robić to regularnie i nie rzadziej niż raz na miesiąc. Otóż wpływ na to ma wiele różnych czynników. Pościel zresztą tak jak i prześcieradło mają bezpośrednią styczność z naszą skórą, średnio przez 8 godzin dziennie i to właśnie nasza skóra jest najbardziej narażona na niebezpieczeństwo ale nie tylko. 
czytaj całość »
Bezsenność ? Sposoby. 0
10.jpg

Kłopoty ze snem to nie tylko chroniczna bezsenność ale i problemy z samym zasypianiem czy częste budzenie się w środku nocy. Taki stan naszego snu skutkuje min. permanentnym zmęczeniem oraz problemami z koncentracją. Osoby borykające się z bezsennością pozbawiane są energii i mają problemy ze zdrowiem, co jest wynikiem spadku odporności

czytaj całość »
Zdrowy i efektywny sen? 0
8.jpg

Ciągle musisz cos zrobić nie masz na nic czasu, stres, natłok obowiązków skutkuje tym że zapominasz o zdrowym i właściwym śnie. Ciągłe poczucie zmęczenia, coraz częściej masz wszystkiego dosyć? Nie martw się, na szczęście są sposoby aby pogodzić codzienne obowiązki z niezbędnym odpoczynkiem. Zdrowy i efektywny sen? To nie problem, wystarczy że zmienisz pewne nawyki i wprowadzisz w swoje życie kilka istotnych zasad.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl